Mart 2019 Burç Yorumları

5 Mart’ta geri gitmeye başlayan Merkür, 28 Mart’a kadar geri hareketini sürdürecek ve bu durum bizlere türlü iletişim problemleri yaratacak. Merkür’ün retro sürecinde yeni bir sözleşme yapmamaya, anlaşmaları bozmamaya, yeni bir ilişkiye başlamamaya ya da var olan ilişkiyi bitirmemeye, bir de yeni elektronik aletler almamaya dikkat edin. Aşağıdaki burç yorumlarını yükseleninize göre okumanızı öneririm 🙂

Bu ay kendinizi daha spritüel hissedeceksiniz. Haberci rüyalar görebilirsiniz. Para kazanmak için daha çok çaba sarf edip aceleci davranmadan yatırımlarınızı doğru yapmalısınız. Arkadaş grubundan biriyle flört dönemine girebilir ya da kadın arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yurtdışı ve yabancılarla alakalı konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Aşırı enerjik olacağınız bir aya hazır olun. Enerjinizi atmak için spora odaklanmanız gerekebilir. Kazalara açık bir dönemdesiniz, cesur davranıp kendinizi tehlikeye atmamanızı öneririm. Daha sakin olup tartışmalardan da kaçınmalısınız. Kariyer konusunda da sınanacağınız bir dönemdesiniz. İş konularında büyük sorumluluklar alabilir, iş değişikliğine gidebilirsiniz.

Aşk bu ay birlikte iş yaptığınız birinden gelebilir. Beklenmeyen bir yerden elinize miras yada vergi iadesi gibi bir para geçebilir. Sokakta, toplumda parıldadığınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarla ufak problemler yaşanabilir ancak bu olaylar şifalanıp ders alacağınız, sonucunda size olumlu katkıları olan durumlar olarak dönecektir.

Uzun zamandır ilişkilerle sınandığınız bir dönemdesiniz. Bu bir süre daha devam edecek, sabredin. Aşk hayatınızda krizler yaratabilir, problemli ilişkilere çekilip onları iyileştirmeyi tercih edebilirsiniz. Hayatınızdaki kadın figürler de problem yaratabilir. Ancak yoğunlaşmanız gereken kariyer noktasına odaklanırsanız, güzel etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlıklarınız da aniden başlayıp aniden bitebilir, sürprizlere hazır olun.

Sağlık konularına çok dikkat etmeniz gereken bir ay. Kontrollerinizi yaptırın ve kendinizi ihmal etmeyin. Çalışma arkadaşlarınızla ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz. Ani iş teklifleri gelebilir veya aniden iş değiştirebilirsiniz. İlişkiye başlamak, evlenmek için güzel bir dönemdesiniz.

Bu ay ev ya da toprak gibi bir yatırımda bulunabilir ya da taşınabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun ekstra sorumluluğunu alabilir, yoksa bebek sahibi olmak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Yaratıcı bir işiniz varsa ilham problemleri yaşayabilir, yaratıcılığınızı zorlayabilirsiniz.

Kısa veya spontane seyahatlere çıkabileceğiniz keyifli bir dönemdesiniz. Aşk konusunda da şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Bu ay bağışıklık sisteminizi güçlendirmeyi ya da diyete başlamayı düşünebilirsiniz, odak noktanız beden sağlığınız olacaktır. Aileyle ilgili büyük sorumluluklar alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Eş yada sevgilinizle iletişim kurarken fevri çıkışlardan kaçınmanız gereken bir ay. İlişki problemlerini büyütmeyip karşınızdakini alttan almayı tercih etmelisiniz. Bu ay ani kararlardan ve sert çıkışlardan kaçınmalısınız. Kardeş, yakın akrabalar ve komşularla problemler çıkabilir. Aşk, yaratıcılık ve çocuklar bu ayın odak noktaları. Para konularında şansınız hala devam ediyor.

kazanmak ve elinizdeki parayı doğru değerlendirmek son zamanlardaki en büyük sınavınız olabilir. Parayı kazanma şekliniz dahi tamamıyla altüst olabilir.Ancak bu durum karşınıza güzel fırsatlar da çıkarabilir. Önümüzdeki bir ay bu fırsatları kaçırmayıp iyi değerlendirin.

Kendinizi değiştirip dönüştürmeniz gereken bir dönemdesiniz. Değişime direnmeden kendinizi akışa bırakın. Bu ay gerçek değer nedir onu sorgulayacaksınız. Kendi değerinizi ve çevrenize verdiğiniz değerin farkına varacaksınız. Aile fertleriyle tartışmalar çıkabilir, dikkat edin.

Bu ay tüm gözler üzerinizde olacak kadar çekicisiniz. Aşk dolu romantik bir ay da geçirmeniz mümkün. Psikolojinizin sınandığı bu dönemde, beden sağlığınıza daha çok önem vermelisiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, kalabalık gruplara dahil olabilirsiniz.

Odak noktanızın siz olduğu bu ayda inanılmaz ilham dolusunuz. Kariyeriniz son zamanların en şanslı noktasında ve bu şans bir süre daha devam edecek. Karşınıza çıkan iş tekliflerini reddetmeden önce iyi düşünün. Arkadaşlıklarınızla sınandığınız bu dönemde, arkadaş çevrenizi değiştirebilir ya da bir arkadaşınızla küslük yaşayabilirsiniz.

Duru EKŞİOĞLU