Güzellik Panosu

Detoks zamanı!

 

Cilt bakımı ve detoks zaman sorunu yaşayan kadınlar için meşakkatli bir ritüel olsa da, pratik ve doğru ürünlerle bunu başarabilmek artık mümkün. Nisan ayıyla birlikte yapılacak bir kaç minik değişiklikle birlikte makyajsız ve canlı bir ciltle harika bir yaz geçirmek hayal değil.

  1.  Kışın yorgunluğunu hissettiğiniz cildinize rahat bir nefes aldırmak için ilk adımı içeride detoks yaparak atın. Bol su tüketmeyi alışkanlık haline getirin. Unutmayın, vücut nasıl beslenirse cilt ona göre reaksiyon gösterir. Su tüketimini destekleyen minarelleri ve yeşili hayatınızın merkezine almaya önem gösterin. Suya limon, kırmızı antioksidanları ve nane yaprağı ekleyin.

 

  1.     Cildi derinlemesine temizleyin.

Az veya hiç makyaj yapmış olsanız dahi cildinizi sabah ve akşam mutlaka temizleyip, nemlendirin. Çünkü havayla temas eden gözenekler dolup, sivilciye dönüşmek için tetikle bekliyor. Cilt tipine göre kil veya karbon içeren maskeler uygulayarak siyah noktalardan arındırarak, ferah ve ışıldayan bir cilde hazırlık yapın.

 

Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

İçeriğindeki Amazon Beyaz Kili ile gözenekleri derinlemesine temizliyor. Cildi soluk gösteren ölü deriyi temizler. Cilt tipine uygun oln ciltler için ideal detoks ürünlerinden biri olacaktır.

Fiyat: 125ML, 190TL

  1. Serum ve vitaminlerle canlılık hissini yakalayın.

 

Çok yönlü serumlar ile cildi nem bakımından doyurun. Yaşlanma belirtilerini yok eden, makyajsız ve parlak bir cilde sahip olmann anahtarı olan cilt bakım serumlarını kullanmayı ihmal etmeyin. Cildin ihtiyacı olan C, Eve D vitamin takviyeli serumlar ile; cilt dokunuzu değiştirebilir, parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

L’Occitane Reine Blanche Whie Infusion Serum

 

Aydınlatıcı özelliğiyle, cildin nem dengesini koruyan serum, çayır kraliçesi esansiyel yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle dikkat çekiyor.

 

Fiyat: 30ml, 410TL